TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

WYSZUKAJ
IMPREZY
Aktualizacja bazy: 05-23 22:04    Liczba imprez w serwisie: 531
aktualności
AKTUALNOŚCI
Net metering proponowany w nowelizacji ustawy o OZE zahamuje rozwój rynku prosumenckiego
2016-05-23
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland (19-21.10.2016, Centrum EXPO XXI, Warszawa)
2016-05-18
Coraz bliżej MOTO SHOW w Krakowie, największego motoryzacyjnego show na Południu Polski
2016-05-12
Uwieńczone sukcesem spotkanie branży OZE we Wroclawiu
2016-04-21
Druga edycja targów InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna już za nami!
2016-04-20
Najważniejsze spotkanie branży opakowań za nami! Frekwencyjny sukces 8. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations
2016-04-15
Targi FIT FOOD SPORT 2016 odwołane...
2016-04-14
Od legendarnej puszki Campbella po najbardziej innowacyjne opakowania 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations EXPO XXI Warszawa, 12-13 kwietnia 2016
2016-04-04
News
NEWS

Zapraszamy 20-22 listopada 2009 r. na Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

2009-11-13
Jak co roku, w listopadzie Międzynarodowe Targi Szczecińskie zapraszają na Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU. Przed nami 18. edycja tej dużej i popularnej imprezy, która przez trzy dni przyciąga tysiące Szczecinian i gości z regionu.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, można będzie porównać oferty, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, skorzystać z porad projektantów i architektów, poszukać inspiracji. W centrum wystawienniczym MTS pojawią się zarówno producenci klasycznych mebli, jak i twórcy nowoczesnych, często niezwykle fantazyjnych elementów wyposażenia wnętrz. Nowe kierunki, trendy i ciekawe wzornictwo w połączeniu z ergonomią i komfortem to tematy interesujące dla każdego, zaczynając od właściciela kawalerki po szczęśliwego posiadacza ogromnej willi.

Tuż obok nowoczesnych rozwiązań pojawią się technologie, których początki sięgają kilku tysięcy lat wstecz – będziemy zgłębiać tajniki produkcji cegieł. Zwiedzający będą mogli samodzielnie uformować swoje cegiełki, do tego celu wykorzystując drewniane formy. Entuzjastów klasycznych rozwiązań z pewnością ucieszy obecność dystrybutorów mebli kolonialnych oraz przedstawicieli stolarni wykonującej komody w stylu włoskim, w które wkomponowane są obrazy, m.in. Vincenta van Gogha.

Dla tych, którzy chcieliby samodzielnie wykonane zdjęcia wpleść w przestrzeń swojego domu pojawią się firmy wykonujące fototapety. Na stoisku targowym producenta z Tarnowa będzie można zrobić wizualizację wnętrza z fototapetą stworzoną w oparciu o przyniesiony plik graficzny. Własne zdjęcia mogą być również wzorem zastosowanym w produkcji mebli, a wszystko dzięki wykorzystaniu szkła laminowanego, które zaprezentuje firma z Białegostoku. Odwiedzający zapoznają się z możliwościami, jakie aktualnie daje stosowanie technologii cyfrowej w aranżacji wnętrz.

Na targach zaprezentowany zostanie szeroki asortyment dekoracji: ekskluzywne okucia meblowe, barwne tkaniny, ręcznie robione produkty skórzane przywiezione wprost z Egiptu, dodatki z drewna arabskiego oraz ceramika, porcelana i obrazy. Dla tych, którzy już teraz myślą o Świętach Bożego Narodzenia przygotowane będą stoiska prowadzące sprzedaż ozdób i kartek świątecznych.

W tym roku wydarzeniem towarzyszącym targom będzie cykl wykładów i prezentacji „Dookoła Design”, które poprowadzą wiodący projektanci, Design Managerowie i Product Managerowie z całego kraju. Tematy dotyczyć będą m.in. ochrony wzorów przemysłowych oraz komputerowego wspomagania projektowania mebli. Podpowiemy także, jak w czasach kryzysu stworzyć dobry biznes w oparciu o właściwy design. Wykłady poprowadzone zostaną dla trzech grup docelowych, tj. dla przedsiębiorców i dystrybutorów, dla studentów oraz dla wszystkich zainteresowanych designem.

Kolejnym ważnym wydarzeniem tegorocznej edycji targów Wszystko Dla Domu będzie rozstrzygnięcie konkursu „Design dla Szczecina – tkanina miasta”, którego organizatorem jest Miasto Szczecin. Przez trzy dni w centrum wystawienniczym MTS będzie można oglądać prace z projektami tkanin. Obrady jury prowadzone będą ostatniego dnia targów, w autobusie zaparkowanym na terenie MTS. Zwycięski projekt stanie się oficjalnym wzorem, stosowanym m.in. w środkach komunikacji miejskiej. W ramach wydarzenia odbędzie się również prezentacja tabletów oraz programów graficznych.

Międzynarodowe Targi Szczecińskie
ul. Struga 6-8; 70-777 Szczecin

Godziny otwarcia: 10:00-18:00

Ceny biletów:
Bilet normalny – 7 zł
Bilet ulgowy – 5 zł
Bilet parkingowy – 5 zł
ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.