TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

WYSZUKAJ
IMPREZY
Aktualizacja bazy: 09-18 0:30    Liczba imprez w serwisie: 368
aktualności
AKTUALNOŚCI
SKARBY ZIEMI 2019 - Targi Minerałów i Biżuterii w Bydgoszczy nie odbędą się...
2019-09-16
Światowej sławy biotechnolodzy spotkają się na Konferencji EUROBIOTECH w Krakowie
2019-09-06
DOM NOWOCZESNY - Targi Budowlane, które miały się odbyć w październiku 2019, nie odbędą się....
2019-08-20
ZMIENIAMY TERMIN TARGÓW W ROGOWIE ....
2019-07-31
Zmiany terminu i miejsca najbliższych Targów Mieszkaniowych – jesień 2019 w Bydgoszczy
2019-07-30
Prezentujemy nowe oblicze kompozytów!
2019-07-24
Zmiana nazwy targów. Od tego roku NWZH, a nie KWZH!!!
2019-04-01
News
NEWS

MP Power Awards® dla Targów w Krakowie

2019-03-28
W piątek 22 marca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala MP Power Night, podczas której przyznane zostały statuetki w prestiżowym konkursie MP Power Awards®. To prawdziwe święto przemysłu spotkań gromadzące twórców i realizatorów najciekawszych i najbardziej wymagających wydarzeń w Polsce m.in.: targów, kongresów, konferencji, sympozjów.

Targi w Krakowie otrzymały nagrodę w kategorii MP Power Projekt za Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® 2018. To ogromne wyróżnienie, ponieważ do konkursu zgłaszane są najlepsze projekty w kraju, a sama nominacja jest już dużym sukcesem.

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Projekt – to konkurs efektywności, kreacji, sposobu realizacji i innowacyjności zrealizowanych projektów w branży eventowej – można przeczytać na stronie Meeting Planner, organizatora wydarzenia.

Hasło przewodnie nagrodzonej edycji Targów brzmiało „Biznes Horeca to gra” . W biznesie jak w sporcie. Liczy się dobre przygotowanie, wiedza, umiejętność podejmowania ryzyka. To, co jednak najważniejsze to zgrany i silny zespół. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim szefom kuchni i pracownikom restauracji oraz drużynie Kraków Football Kings, dzięki którym mogliśmy zrealizować naszą kampanię. To nasz wspólny sukces.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie to jedna z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce. Targi organizowane są od ponad 26 lat i każdego roku budzą ogromne zainteresowanie. Minioną edycję odwiedziło 13 753 osób z 18 krajów, a swoją ofertę na stoiskach zaprezentowało 340 wystawców. Program towarzyszący obejmował spotkania w Akademii HORECA, Kuchni Mistrzów oraz na scenie HORECA Talks. W ciągu 3 dni odbyło się 168 godzin warsztatów, 21 godzin pokazów, a wszystko to z udziałem 40 ekspertów. Krajem partnerskim były Stany Zjednoczone Ameryki.
ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.