TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

Aktualizacja bazy: 08-10 23:39    Liczba imprez: 342
aktualności
AKTUALNOŚCI
Konferencja online „Targi NEW REALITY”
2020-06-07
Prosimy o potwierdzenie na stronie organizatora..
2020-03-12
EXPO ŁÓDŹ - odwołuje imprezy
2020-03-11
News
NEWS

MP Power Awards® dla Targów w Krakowie

2019-03-28
W piątek 22 marca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala MP Power Night, podczas której przyznane zostały statuetki w prestiżowym konkursie MP Power Awards®. To prawdziwe święto przemysłu spotkań gromadzące twórców i realizatorów najciekawszych i najbardziej wymagających wydarzeń w Polsce m.in.: targów, kongresów, konferencji, sympozjów.

Targi w Krakowie otrzymały nagrodę w kategorii MP Power Projekt za Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® 2018. To ogromne wyróżnienie, ponieważ do konkursu zgłaszane są najlepsze projekty w kraju, a sama nominacja jest już dużym sukcesem.

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Projekt – to konkurs efektywności, kreacji, sposobu realizacji i innowacyjności zrealizowanych projektów w branży eventowej – można przeczytać na stronie Meeting Planner, organizatora wydarzenia.

Hasło przewodnie nagrodzonej edycji Targów brzmiało „Biznes Horeca to gra” . W biznesie jak w sporcie. Liczy się dobre przygotowanie, wiedza, umiejętność podejmowania ryzyka. To, co jednak najważniejsze to zgrany i silny zespół. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim szefom kuchni i pracownikom restauracji oraz drużynie Kraków Football Kings, dzięki którym mogliśmy zrealizować naszą kampanię. To nasz wspólny sukces.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie to jedna z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce. Targi organizowane są od ponad 26 lat i każdego roku budzą ogromne zainteresowanie. Minioną edycję odwiedziło 13 753 osób z 18 krajów, a swoją ofertę na stoiskach zaprezentowało 340 wystawców. Program towarzyszący obejmował spotkania w Akademii HORECA, Kuchni Mistrzów oraz na scenie HORECA Talks. W ciągu 3 dni odbyło się 168 godzin warsztatów, 21 godzin pokazów, a wszystko to z udziałem 40 ekspertów. Krajem partnerskim były Stany Zjednoczone Ameryki.
ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.