TARGI I WYSTAWY

W POLSCE!

UZYSKAJ DOSTĘP DO

PEŁNYCH INFORMACJI SERWISU

X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

WYSZUKAJ
IMPREZY
Aktualizacja bazy: 02-17 10:18    Liczba imprez w serwisie: 528
aktualności
AKTUALNOŚCI
RENEXPO® Poland odbędzie się dopiero 2019 r.
2018-02-17
Blue Business Media Expo (BBM Expo) kontynuuje działalność Międzynarodowych Targów Katowickich
2018-02-16
SIBEX Zabrze 2018 - Targi Budowlane nie odbędą się w planowanym terminie
2018-02-16
Zmiana terminu targów Aqua Avis
2018-02-08
«BelTexIndustry-2018» XLII Międzynarodowe Targi Hurtowe Wyrobów Przemysłu Lekkiego i Tekstylnego
2018-02-02
Targi Wędkarskie w Krakowie nie odbędą się...
2018-01-30
Targi TENSTOR ELEKTROTECHNIKA przełożone...
2018-01-20
KUCHENNE JE T’AIME CZYLI KUCHNIA OD SERCA PODCZAS 8. EDYCJI TARGÓW FOOD-TO-GO W GDAŃSKU
2018-01-12
500+
2017-12-19
Zapraszamy na XXI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na WEiTI PW
2017-12-06

Cleaning Show KRK 2018

Miejsce:
Od:
Do:
Godziny otwarcia:
Kraków. ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
2018-02-22
2018-02-23
10:00-18:00

Hasła branżowe:
  • (*) - inne
  • Chemia
  • Edukacja
  • Narzędzia i Maszyny
Jak dojechać:


Dojazd komunikacją miejską:
Tramwaj: 1, 14, 22 - przystanek - ul. Rondo 308. Dywizjonu (ok. 800 m od EXPO)
Linie autobusowe: 174, 178 - przystanek - M1 Nowohucka (ok. 600 m od EXPO)
Linie autobusowe: 103, 113 - przystanek na żądanie - Sołtysowska (ok. 600 m od EXPO)

Inne informacje:
CLEANING SHOW to nowa, współczesna twarz branży związanej z utrzymaniem czystości. Współczesne technologie dają ogromne możliwości tworzenia produktów, które nie tylko pozwalają na idealne utrzymanie czystości w budynkach o różnym przeznaczeniu, ale także zwracają uwagę na estetykę pracy, przyjazność w tworzeniu narzędzi pozwalających na oszczędność czasu przy uzyskaniu maksymalnej jakości. Design stosowany przy produkcji sprawia, że mamy do czynienia z produktami o wysokiej jakości pracy, ale i estetyki. CLEANING SHOW zwraca uwagę na temat utrzymania czystości w innym niż dotychczas wymiarze. Zmieniamy podejście do utrzymania czystości zwracając uwagę na fakt, że to dziedzina, bez której nie przetrwa żadna gałąź gospodarki. I tu także ważni są ludzie – profesjonaliści, którzy umieją wydobyć 100% możliwości z nowoczesnego sprzętu, dostosować właściwe środki do powierzonych ich opiece powierzchni, zadbać o wieloletni doskonały wygląd pomieszczeń i terenów zewnętrznych.

CLEANING SHOW to możliwość poznania w jednym miejscu efektów działania środków i maszyn gwarantujących właściwy poziom higieny. Specjalnie przygotowane cykle powierzchni pozwolą na pokazy (na tzw. „wybiegach”) zastosowania różnego rodzaju maszyn czyszczących, efektów działania profesjonalnych środków. Wielokrotnie osoby zatrudniające czy zlecające usługi utrzymania czystości nie posiadają wiedzy na temat właściwych, profesjonalnych środków służących ich utrzymaniu, wobec czego nie osiągają spodziewanych efektów. Takie postępowanie, wynikające z niewiedzy, sprzyja negatywnemu postrzeganiu branży – co należy zmienić. A zmiana możliwa jest tylko poprzez szerzenie wiedzy.
CLEANING SHOW to PROFESJONALNA WIEDZA przekazywana przez profesjonalistów, którymi są zaproszeni do współpracy wystawcy. CLEANING SHOW zaprasza do udziału w Targach firmy, które znają znaczenie swojej branży i chcą podkreślać istotę jej działania. To kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn i środków w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny z udziałem specjalistów m.in. dotyczący właściwego zastosowania urządzeń i środków, prawa pracy, przepisów dotyczących poszczególnych rejonów utrzymania czystości.

CLEANING SHOW to także panele seminaryjne, zaproszeni goście, występy grup tanecznych, pokazy z wykorzystaniem sprzętu stosowanego w utrzymaniu czystości, a także kampania społeczna „Zauważ i doceń” prowadzona przy współpracy mediów i osób kształtujących społeczne postrzeganie tematyki.

Wszystkie panele edukacyjne, które odbędą się w trakcie CLEANING SHOW będą bezpłatne. Jedynym ograniczeniem dla gości będzie konieczność zapisów wynikająca z ograniczonej pojemności sal konferencyjnych.

Ceny biletów (uczestnicy indywidualni):
1 dniowy: 15 zł.
2 dniowy: 20 zł.
Studenci i uczniowie:
1 dniowy: 10 zł. (za okazaniem legitymacji)
Grupowy dla szkół:
1 dniowy: 5 zł/osoba (pod warunkiem pozostawienia w kasie imiennej listy uczniów wchodzących na Cleaning Show).

PARKING
Płatny: na terenie EXPO: 20 zł. /dzień
(ograniczona ilość miejsc parkingowych)
Noclegi w okolicy:
Kraków (Meteor)
X
Po jego użyciu uzyskujesz dostęp do wszystkich informacji o imprezach targowych zgromadzonych w serwisie "Targi i Wystawy w Polsce!

ExpoInfo  |   Organizatorzy  |   Wystawcy  |   Hotele  |   Dodaj imprezę  |   ExpoLinki  |   Info  |   Aktualności  |   Kontakt  |   Download

Copyright © Targi.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Layout strony: Intellio designers.